11. máj 2024 | 10:00 | OBC SEKULE

SEKULSKÝ JARMOK
REMESELNÍKOV

Vitajte u nás

Sekule opäť ožijú jarmokom

Zažite opäť jedinečnú atmosféru Sekulského jarmoku remeselníkov, ktorý oživí Sekule bohatým trhom a zábavou.
Na jarmoku v Sekuliach sa môžete tešiť na rozmanité stánky, kde nájdete všetko od tradičných remeselných výrobkov až po špeciality z rôznych regiónov Slovenska. Ponuka skvelého jedla a pitia poteší každého gurmána. A aby toho nebolo málo, pripravujeme pre vás bohatý kultúrny program plný hudby, tancov a ukážok remeselných zručností.
Každý rok sa snažíme program ešte viac obohatiť a priniesť vám jedinečné a nezabudnuteľné zážitky. Preto si na príprave tohtoročného kultúrneho programu dávame zvlášť záležať, aby sme vytvorili neopakovateľnú atmosféru plnú radosti, umenia a spoločenstva. (viac informácií o programe zverejníme čoskoro)
Pozývame vás stráviť nezabudnuteľný deň v krásnom prostredí našej obce, kde si každý nájde to svoje. Príďte sa zabaviť, vychutnať si výbornú stravu a nápoje, a užiť si pravú jarmočnú atmosféru v Sekuliach!
Tešíme sa na vašu návštevu a zdieľanie nezabudnuteľných momentov.


facebook udalosť

Program

JARMOK 2024

14:00
Bukasový masív

Bukasový masív

Tento rok budeme „lítat s táčkama“ na Sekulskom jarmoku remeselníkov, kde sa nám predstaví nestarnúca legenda slovenskej hudobnej scény – BUKASOVÝ MASÍV!
Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok plný autentických melódií, osobitého humoru a jedinečného šarmu, ktorým táto kapela očaruje publikum už desaťročia. S legendárnymi hitmi ako „U zubára“, „Až nám Rusi zavrú ropu“ a samozrejme „Lítam s táčkama“, Bukasový Masív nás prenesie do sveta plného nostalgie, radosti a neopakovateľnej atmosféry.

WEBSTRÁNKA BUKASOVÝ MASÍV
16:00
Sokoly

Sokoly

Na Sekulskom jarmoku remeselníkov sa nám po druhý raz predstaví fenomenálna kapela SOKOLY! Ich osobitý štýl, ktorý prelína dušu ľudovej piesne s dynamikou populárnej hudby si získal srdcia fanúšikov naprieč generáciami.
Očakávajte program plný nádherných melódií, ktoré oslavujú bohatstvo našej kultúry a zároveň majú moderný šarm, ktorý osloví každého. SOKOLY prinášajú na jarmok energiu a radostnú atmosféru, ktorá spojí všetkých prítomných v jedinečnom hudobnom zážitku.

WEBSTRÁNKA SOKOLY

XXIII. Sekulský jarmok remeselníkov

Informácie pre predajcov

V prípade záujmu o predaj na Sekulskom jarmoku je potrebné vyplniť záväznú prihlášku a zaslať ju spolu s povinnými prílohami.

(v prípade zaplnenia kapacity jarmočných miest budú prihlášky riešené idividuálne).

Miesta je možné si rezervovať pomocou kontaktného formulára.
V prípade potreby väčšieho miesta je potrebné si zakúpiť viac jarmočných miest.

 

Úhrada jarmočného miesta poštovou poukážkou alebo bankovým prevodom: Bankové spojenie: Prima banka a.s., IBAN SK8456000000003301590001. Správa pre prijímateľa: Sekulský jarmok 2024, MENO PREDAJCU (ktoré bolo uvedené na prihláške), „ČÍSLO MIESTA“.

Rezervácia miest

Jedno jarmočné miesto má rozmer 3×3 m (dxš):

ℹ️ V prípadne neuhradenia nebude miesto rezervované.

 

Miesta označené písmenom R sú vyhradené výlučne pre remeselníkov.
Miesta označené písmenom P sú vyhradené pre ostatné stánky.
Miesta označené písmenom B1 a B2 sú učené pre GASTRO.

 

 


vybrať miesto

ORIENTAČNÁ SCHÉMA

JARMOČNÉ MIESTA

Invalid map ID

???? rezervované (čaká na úhradu) | ✅ rezervované (uhradené)


STIAHNUŤ MAPU

Rezevácia

???? Rezervácia miest prebieha výlučne cez tento formulár!

Rezervácia jarmok 2024
jednotlivé miesta oddelte čiarkou
Zameranie
Prezentácia remesla

Maximum file size: 25MB

V záujme zachovania kvality jarmoku si organizátor vyhradzuje právo na zmenu umiestnenia predajcu na jarmočisku a výberu predajcov a predávaného sortimentu.

Podporujú nás

Partneri Sekulského jarmoku


CHCEM PODPORIŤ JARMOK